BLOG


Letos všude kolem kvetou nádherná slunečnicová pole. Byla by škoda toho nevyužít a tak jsme vyrazili nafotit nějaké letní fotky.

Fotodokumentace vrhu A pro chovatelskou stanici jezevčíků trpasličích králičích hladkosrstých v 7 týdnech věku. Focení probíhalo v lese a jako správní lovečtí psi se tam cítili jako doma. :)

Když se na mě Eliška obrátila s dotazem, co obnáší takové focení pejska, že má doma starší čivavu a moc ráda by měla pěknou fotku, ale fenka je na lidi hodně vzteklá, jestli si s ní poradím... byla to výzva! Okey, zkusíme to. Vybrala jsem klidnou a ničím nerušenou lokalitu, abychom z focení vytáhli co nejvíce. Ze začátku na mě...

Jednoho skvělého pátečního večera jsme se vydali s kamarádkou a našimi psy na Slovensko za úžasnou fotografkou a kamarádkou Verčou (Ve Shandor). Verča nám ukázala úžasné místo, které bylo celé poseté kvetoucím vřesem.

Tradiční oblastní výstava psů s řadou klubových a speciálních výstav v krásném prostředí zámecké zahrady v Náměšti na Hané. Letos bylo na výstavu nahlášeno 1111 psů a výstava byla spojená s 11 klubovými a speciálními výstavami. Všechno vyšlo na jedničku. :)

Již tradičně patří první víkend v září na výstavišti psům. Každoročně se do Olomouce sjedou majitelé více než dvou a půl tisíců psích šampionů z Česka i zahraničí. K vidění jsou známá i ta méně známá a vzácná psí plemena. Kromě soutěže se návštěvníci každoročně mohou těšit také na bohatý doprovodný program, který nabídne naučnou stezku pro děti,...

Brandy je půlroční fenka BELGICKÉHO OVČÁKA - MALINOIS.
Poprvé jsem ji fotila, když měla necelé tři měsíce. A už v tomto věku se ukázalo, že je to rozená modelka. Učenlivá, trpělivá, vnímavá - takového modela si přeje fotit každý fotograf :)

Z jarního focení u Zlína - fenka vipeta Ronja a italští chrtíci Keny a Nino - správná trojka.

Dnes byla po dlouhé době volnější sobota a byla konečně možnost ten volný čas využít k návštěvě coursingu ve Slušovicích.
Na coursingu jsem byla poprvé. Je to fajn sport, někdy ale i celkem drsný a nebezpečný.

Díky Disneyho pohádce 101 dalmatinů, snad neexistuje nikdo, kdo by toto plemeno neznal. Dalmatin není pouze roztomilá psí filmová hvězda. Toto plemeno má hluboké historické kořeny.