BLOG


Galerii najdete pod tímto odkazem: https://eu.zonerama.com/nikolkopp/Album/8172357

Možná právě řešíte, v čem budete upravovat fotky nebo již delší dobu uvažujete, že to s Lightroomem zkusíte. No aby ne! Patří mezi špičku editačních programů. Je to skvělý program na který si rychle zvyknete a vaše fotky povýšíte na nový level.

Tyto obchodní podmínky podnikající fyzické osoby Nikola Koppová (IČ: 08440654), zapsané v živnostenském rejstříku vedeném u Městského úřadu v Olomouci (dále jen "fotograf") upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen "občanský zákoník") vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v...

Letos všude kolem kvetou nádherná slunečnicová pole. Byla by škoda toho nevyužít a tak jsme vyrazili nafotit nějaké letní fotky.

Fotodokumentace vrhu A pro chovatelskou stanici jezevčíků trpasličích králičích hladkosrstých v 7 týdnech věku. Focení probíhalo v lese a jako správní lovečtí psi se tam cítili jako doma. :)

Když se na mě Eliška obrátila s dotazem, co obnáší takové focení pejska, že má doma starší čivavu a moc ráda by měla pěknou fotku, ale fenka je na lidi hodně vzteklá, jestli si s ní poradím... byla to výzva! Okey, zkusíme to. Vybrala jsem klidnou a ničím nerušenou lokalitu, abychom z focení vytáhli co nejvíce. Ze začátku na mě...

Tradiční oblastní výstava psů s řadou klubových a speciálních výstav v krásném prostředí zámecké zahrady v Náměšti na Hané. Letos bylo na výstavu nahlášeno 1111 psů a výstava byla spojená s 11 klubovými a speciálními výstavami. Všechno vyšlo na jedničku. :)

Již tradičně patří první víkend v září na výstavišti psům. Každoročně se do Olomouce sjedou majitelé více než dvou a půl tisíců psích šampionů z Česka i zahraničí. K vidění jsou známá i ta méně známá a vzácná psí plemena. Kromě soutěže se návštěvníci každoročně mohou těšit také na bohatý doprovodný program, který nabídne naučnou stezku pro děti,...

Brandy je půlroční fenka BELGICKÉHO OVČÁKA - MALINOIS.
Poprvé jsem ji fotila, když měla necelé tři měsíce. A už v tomto věku se ukázalo, že je to rozená modelka. Učenlivá, trpělivá, vnímavá - takového modela si přeje fotit každý fotograf :)

Dnes byla po dlouhé době volnější sobota a byla konečně možnost ten volný čas využít k návštěvě coursingu ve Slušovicích.
Na coursingu jsem byla poprvé. Je to fajn sport, někdy ale i celkem drsný a nebezpečný.