BLOG


Již tradičně patří první víkend v září na výstavišti psům. Každoročně se do Olomouce sjedou majitelé více než dvou a půl tisíců psích šampionů z Česka i zahraničí. K vidění jsou známá i ta méně známá a vzácná psí plemena. Kromě soutěže se návštěvníci každoročně mohou těšit také na bohatý doprovodný program, který nabídne naučnou stezku pro děti,...

Brandy je půlroční fenka BELGICKÉHO OVČÁKA - MALINOIS.
Poprvé jsem ji fotila, když měla necelé tři měsíce. A už v tomto věku se ukázalo, že je to rozená modelka. Učenlivá, trpělivá, vnímavá - takového modela si přeje fotit každý fotograf :)

Z jarního focení u Zlína - fenka vipeta Ronja a italští chrtíci Keny a Nino - správná trojka.

Dnes byla po dlouhé době volnější sobota a byla konečně možnost ten volný čas využít k návštěvě coursingu ve Slušovicích.
Na coursingu jsem byla poprvé. Je to fajn sport, někdy ale i celkem drsný a nebezpečný.

Díky Disneyho pohádce 101 dalmatinů, snad neexistuje nikdo, kdo by toto plemeno neznal. Dalmatin není pouze roztomilá psí filmová hvězda. Toto plemeno má hluboké historické kořeny.

Hey Dog co. je mladá a rozvíjející se firma z Krakowa, která se zabývá především ruční výrobou obojků a vodítek z přírodní kůže. Kromě vodítek a obojků můžete v nabídce zahlédnout i postroje nebo šátky. K výrobě produktů se nepoužívá žádné lepidlo a plasty.

Svatební fotograf Nikol Kopp
Vlasy Aneta JánešováMake-up Markéta Kupczaková
Místo Kamenná, Zábřeh na Moravě

Zelená kam se podíváš....

Zelená barva začíná být poslední dobou mezi psími fotografy tak trochu neoblíbená. Možná je to tím, že chtějí více experimentovat s barevnou korekcí při úpravách a dost často se zelená stahuje do žlutých a oranžových barev, možná je to i tím, že ji je všude kolem moc a dost odstínů zelené nejsou úplně...